.

Double Decker Bivvy Organiser

Kód: A0430046
Tip TOP PRODUKT
Neohodnoceno
Značka: AVID CARP
3 380 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022

Pokud hledáte větší úložiště pro vaše vybavení, které chcete mít v bivaku při ruce, tak jste jej nyní našli. Dolní přihrádka organizéru obsahuje 2 USB porty, díky nim můžete mít cenné Powerbanky uloženy ve spodním šteláři a zárověň nabíjet svá zařízení na horní desce organizéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Double Decker Bivvy Organizer je vybaven dvěma patry pro dosažení maximálních skladovacích prostor pro vaše nepostradatelné vybavení. V dolním patře pojme organizér prostornější kousky vybavení.

Pokud hledáte větší úložiště pro vaše vybavení, které chcete mít v bivaku při ruce, tak jste jej nyní našli. Dolní přihrádka organizéru obsahuje 2 USB porty, díky nim můžete mít cenné Powerbanky uloženy ve spodním šteláři a zárověň nabíjet svá zařízení na horní desce organizéru. Spodní přihrádka je ideální pro skladování rozměrnějšího nádobí na vaření a vaření. Double Decker Bivvy Organizer je dodáván také s externím pouzdrem na plynovou kartuš, které lze připnout z obou stran organizéru.

Tento organizér je skvělý pro uskladnění většího množství vybavení, které chcete mít vždy okamžitě při ruce.

Organizér má plně nastavitelné LokDown nohy, což jej umožňuje postavit do ideální roviny i na svažitém břehu. Na horním patře je na zadním okraji integrovaný držák na tablet nebo mobilní telefon, který vám umožní sledovat tato zařízení v tom správném úhlu. Organizér je snadno složitelný do kompaktní velikosti, aby jej bylo jednoduché přepravovat na vozíku i v autě.

Plně nastavitelné nohy LokDown
Nohy opatřeny botičkami proti zarytí do bláta
Odolná kovová konstrukce
Odvodňovací otvory na obou patrech
Sklopný mechanizmus pro dosažení kompaktní velikosti pro transport
Připínací pouzdro na plynovou kartuš
Zelená barva
Integrovaný držák pro tablet/mobil na horním patře
2x USB port
Dodáváno s přepravní obalem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: