.

Slow Sinking Method Set

Kód: 3299
Tip
Neohodnoceno
Značka: CRALUSSO
139 Kč
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Set formičky + method krmítka, s kterým můžeme chytat přesně tam, kde ryby tráví většinu svého času - ve vodním sloupci nebo nade dnem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S krmítkem Slow Sinking Method můžeme chytat přesně tam, kde ryby tráví většinu svého času - ve vodním sloupci nebo nade dnem. Krmítko je velikostně stejné jako krmítka Big Rocket. Je navrženo tak, že pomalu propadává vodním sloupcem a tím dráždí ryby kolem.

Náš úspěšný koncept vývoje method krmítek má dalšího nového člena s dalším inovativním řešením.

Dá se velmi efektivně využívat celoročně. Důležité je také složení krmení, které do krmítka aplikujete, tím se dá ovlivnit chování krmítka ve vodě. Doporučujeme část krmení zamáčknout do krmítka v mírně předvlhčeném stavu, aby při propadávání sloupcem krmení uvolňovalo co nejvíce částic.

Dá se také experimentovat s délkou návazce a nástrahou. Nejvíce se osvědčily krátké návazce s délkou 8 cm až 20 cm.  Nástrahy jak potápivé, tak i nadlehčené - waftersky.

Samotné krmítko váží 15,5 g, ale i přesto se s ním pohodlně dá hodit do vzdálenosti 50 až 60 m, nicméně výjimkou nejsou ani hody do vzdáleností kolem 70 – 80 m při použití správného vybavení.

Po vyprázdnění krmítko zůstává u dna a nevyplave zpět k hladině.

Sada krmítka + žluté formičky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: