.

HQ DUAL LAYER BIVVY - ONE MAN

Kód: A0530005
Akce
8 hodnocení
Značka: AVID CARP
ZDARMAZDARMA 15 600 Kč –30 %
avid carp hq dual layer bivvy 1 man
15 600 Kč –30 % 10 920 Kč
Na objednávku - do 10-ti dní

Jednomužný bivak s unikátní dvouvrstvou konstrukcí a mnoha dalšími unikátními vlastnostmi. Rozklikněte pro více informací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní tkanina Dura-Stop s udávaným vodním sloupcem 20 000mm zaručuje výbornou ochranu před deštěm a jinými povětrnostními vlivy.

Na výrobu bivaku HQ jsou použity ty nejpokročilejší materiály, které jsou zpracovány pomocí nejnovějších dostupných technologií. Tento bivak disponuje několika jedinečnými vlastnostmi a funkcemi, které na jiných bivacích nenajdete.

Bivak je vyroben z velice kvalitního a odolného materiálu označovaného Dura-Stop s nepromokavostí 20 000mm vodního sloupce, což zajišťuje nekompromisní ochranu před nevlídným počasím.

Označení Dual Layer značí, že je bivak vybaven dvěma plášti. První vnější plášť je klasika, oproti tomu druhý plášť není přehoz, jak tomu bývá u jiných bivaků, ale jedná se o unikátní vnitřní plášť, který pokrývá celou vnitřní plochu. Vnitřní plášť skvěle zabraňuje kondenzaci vody na stěnách. Díky tomuto vnitřnímu plášti není potřeba mít navíc další venkovní přehozy. Vnitřní plášť má náš unikátní kamuflážový vzor. Vnitřní plášť může být permanentně připnutý k bivaku, není potřeba jej sundávat ani při balení. Vnitřní plášť nejen že eliminuje kondenzaci a udržuje teplo v chladných měsících, ale také pomáhá udržet příjemnou vnitřní teplotu v teplejších měsících.

Zadní panel na tomto bivaku je zcela odnímatelný, díky čemuž může při horkých měsících skrze bivak pěkně proudit čerstvý vzduch.

Oddělané panely lze uschovat v zabudovaných vnitřních kapsách na vnitřní straně bivaku.

Přední panel je také kompletně odnímatelný. V předním panelu jsou dveře a dvě okna, která jsou opatřena kamuflážovou síťovinou a dvoucestnými zipy.

Dalšími zajímavými vlastnostmi jsou: velké zadní okno, vysoký přední kšilt a v neposlední řádě uspořádání jednotlivých žeber bivaku tak, aby byl prostor v bivaku co největší.

Bivak HQ Dual Layer je k dostání ve verzi pro jednoho rybáře (1 man) a pro dva rybáře (2 man). Bivak je samozřejmě dodáván s velmi odolnou podlážkou, rozpěrnými tyčemi, dvěma hrazdami na odkládání prutů, kolíky, slídovým předním oknem, větší transportní taškou s kompresními popruhy.

Rozměry: 270cm šířka x 230cm hloubka x 140cm výška 

Transportní rozměry: 120cm x 35cm  x 35cm 

Hmotnost: 16kg 

Hmotnost bez podlážky a obalu: 10kg 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: